Nasz zespół

Dr n. med. Katarzyna Lubińska
specjalista ortodonta
 • 2004 (lekarz stomatolog) – Ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarsko- Stomatologicznym, Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie
 • 2010 (doktor nauk medycznych) – Otrzymała tytuł doktora nauk medycznych na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
 • 2011 (specjalista ortodonta) – Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji zdając egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjną CEM.
 • Jest autorką publikacji naukowych z dziedziny ortodoncji.
 • Wygłasza wykłady na konferencjach naukowych z dziedziny ortodoncji w kraju i zagranicą np. Konferencje Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, oraz International Orthodontic Symposium, http://www.ios-prague.com/lecturers.php
 • Wykłada na zaproszenie zagranicznych uniwersytetów: Marmara University Istanbul, IOC Santiago de Compostela, Hiszpania.
 • Prowadzi zajęcia z ortodoncji z anglojęzycznymi studentami stomatologii PUM.
 • Stale poszerza swoją wiedzę, podróżując do uznanych w całym świecie klinik ortodontycznych oraz Universytetów:
  • Milano, technika językowa
  • Santiago de Compostela, International Orthodontic Center,
  • Marmara University,
  • University of Sydney
 • Jest zarejestrowana na liście spaecjalistów w General Dental Council w Londynie.
  Otrzymała również tytuł odontoiatra specialista in ortognatodonzia nadany przez Ministero della Salute w Rzymie.

Znajomość języków obcych: j. angielski, j. włoski

Certyfikaty

Kaja Lisak
lekarz dentysta

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończyła w 2012 roku. Wciąż poszerza swoją wiedzę zwłaszcza w zakresie nowoczesnej endodoncji, protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami, również tymi najmłodszymi. Wolny czas spędza przy powieściach Stephena Kinga oraz na testowaniu nowych przepisów kulinarnych.

Martyna Chmielowska
lekarz dentysta

 

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zajmuje się leczeniem stomatologicznym dzieci i dorosłych. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym i protetycznym.

 

dr n. med. Artur Nowak, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Ukończył  Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w 2012 roku. Obecnie specjalizuje się w dziedzinie chiurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Szczękowo – Twarzowej PUM, SPSK1. Uczestniczy w licznych kursach i kongresach międzynarodowych podnosząc stale swoje kwalifikacje zawodowe. Przeprowadza kompleksowe zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii ze szczególnym uwzględnieniem trudnych przypadków wymagających regeneracji kości i tkanek miękkich. W celu uzyskania powtarzalnych i jak najlepszych wyników leczenia dr Artur Nowak  pracuje z wykorzystaniem indywidualnych szablonów chirurgicznych.  Komputerowe planowanie zabiegów wprowadzania implantów zwiększa bezpieczeństwo Pacjentów i zapewnia długotrwałe i przewidywalne efekty leczenia.  Doktor Artur  jest nie tylko uzdolniony praktycznie, ale również potrafi podejść do pacjenta z uśmiechem i  uspokoić najbardziej przerażonych pacjentów, którzy chętnie wracają na kolejne zabiegi bez obaw.

Doktor Artur Nowak prowadzi również badania naukowe z dziedziny chirurgii  szczękowo-twarzowej i jest w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej PUM, SPSK1 w Szczecinie. Wyniki swoich badań publikuje w czasopismach naukowych i przedstawia na kongresach stomatologicznych.